head ball 2 recenzja

Head Ball 2 – recenzja gry mobilnej

Spis treści

Head Ball 2 to gra mobilna, w którą można grać na urządzeniach z systemem Android i iOS. Gra została opracowana i wydana przez Masomo Gaming. Celem gry jest strzelanie goli za pomocą głowy lub nogi, aby wbić piłkę do siatki przeciwnika. Gra może być rozgrywana w trybie dla pojedynczego gracza przeciwko przeciwnikom AI lub w trybie wieloosobowym przeciwko innym graczom online. Grafika jest kolorowa i atrakcyjna. Efekty dźwiękowe również są dobre w Head Ball 2. Recenzja gry mobilnej (już kultowej) czas zacząć!

head ball 2 gra

Head Ball 2 – zasady gry

Głównym celem gry jest wygranie meczu. Pomimo tytułu, w drugiej wersji gry możemy również grać nogą. W tym przypadku, sterowanie zostało nieco zmienione. Poza wyskokiem i uderzeniem piłki z głowy, możemy również kopać. Do dyspozycji gracza są dwa strzały. Pierwszy z nich, płaski i mocny po ziemi, a drugi techniczny i lobem nad głową przeciwnika. Przeciwnik może zablokować jeden i drugi strzał, używając tych samych przycisków, które służą do strzelania w Head Ball 2. Zasady gry są niesamowicie proste. Po wygranych meczach, otrzymuje się dodatkowe supermoce. Dzięki temu, można zamrozić swojego przeciwnika, czy powiększyć swojego zawodnika. Sterowanie w grze jest proste i łatwe do opanowania. Rozgrywka toczy się w szybkim tempie i jest wciągająca.

Czy gra Head Ball 2 jest ciekawa na dłuższą metę?

Tryb gry jest o wiele bardziej urozmaicony, niż w pierwszych wersjach tej gry. Poza codziennymi bonusami za logowanie się do aplikacji, można otrzymywać o wiele więcej. Poza dodatkowymi super mocami, które możemy wykorzystać podczas rozgrywki, otrzymujemy również możliwość ulepszania wyglądu swojego piłkarza. Można zmieniać mu głowę, fryzurę czy buty piłkarskie. Wydaje się, że twórcy dopracowali bardzo dużo szczegółów, aby w grę mogło grać się przez długi czas. System nagród jest na tyle ciekawy, że warto wracać regularnie do gry, a gra Head Ball 2 jest ciekawa na dłuższą metę. Dodatkowymi elementami są również stadiony, na których możesz grać ze swoimi znajomymi podczas gry.

head ball 2

Head Ball 2 – ocena

Gra jest w pełni darmowa. Można dokupić pewne przedmioty za prawdziwe pieniądze, lecz nie jest to obligatoryjne, a w grę można zagrać o każdej porze dnia. Pomimo reklam, gra nie jest tak uciążliwa, a grafika jest świetnie przygotowana przez twórców. Kolejnym plusem (dla fanów piłki nożnej przeogromnym) jest komentarz legendarnego Johna Motsona. Jego głos jest znany wszystkim z najpopularniejszej gry w piłkę nożną na konsolę i PC – FIFA. Jest to nie lada gratka dla fanów piłki na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, Head Ball 2 to zabawna i rozrywkowa gra mobilna, którą warto sprawdzić. Według mnie 1. edycja gry była bardzo wciągająca, lecz druga wersja przewyższyła moje wymagania i sprawia, że grę ustawiam wysoko w rankingu gier mobilnych. Nie znalazłem elementów, do których mógłbym się przyczepić (może zbyt częste powiadomienia Push) w Head Ball 2. Ocena jest wysoka, ale w pełni świadoma!

Moja ocena gry to: 9/10

Dowiedz się więcej na temat: lampy stołowe