subway surfers

Subway Surfers – recenzja

Spis treści

Subway Surfers to gra mobilna typu endless runner, opracowana wspólnie przez Kiloo i SYBO Games, (prywatne firmy z siedzibą w Danii i Australii). Jest ona dostępna na platformach Android, iOS, Kindle i Windows Phone. Celem gry jest zbieranie monet i innych przedmiotów podczas biegu przez niekończący się system metra, unikając zderzenia z przeszkodami, takimi jak pociągi i blokady. Subway Surfers to zabawna i wciągająca gra, która zapewni Ci rozrywkę na długie godziny. Grafika jest kolorowa i żywa, a rozgrywka toczy się w szybkim tempie i stanowi wyzwanie. Jeśli szukasz nowej gry typu endless runner, warto sprawdzić Subway Surfers. Recenzja dotyczy właśnie tej kultowej gry.

subway surfers - recenzja

Jak gra się Subway Surfers?

Subway Surfers to gra mobilna, w którą można grać na urządzeniach z systemem Android i iOS. Jak gra się w Subway Surfers? Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, biegnąc przez niekończący się tunel metra, unikając przeszkód i zbierając monety. Sterowanie jest niezwykle proste. Możemy przesuwać się w lewo, w prawo, robić przewrót w przód, a także skakać. Dodatkowymi bonusami jest możliwość jazdy na desce. Poza tym, należy zbierać monety i dodatkowe elementy (np.: literki). Sterowanie nie stanowi problemu, a interfejs jest przyjazny dla użytkownika.

Historia gry Subway Surfers

Gra została wydana 24 maja 2012 r. i do tej pory pobrano ją ponad miliard razy. Jest to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych wszech czasów. Subway Surfers to gra mobilna typu endless runner, opracowana wspólnie przez duńskie i australijskie konsorcja projektujące gry komputerowe. Historia gry Subway Surfers to ogromny sukces. Gra ma już ponad 10 lat, a dodatkowych wersji jest całe mnóstwo. Użytkownik może przedzierać się przez metro w wielu miastach na całym świecie. Jest ona dostępna na platformach Android, iOS, Kindle i Windows Phone. Celem gry jest zebranie jak największej liczby monet przy jednoczesnym unikaniu zderzeń z przeszkodami, takimi jak nadjeżdżające pociągi.

Plusy i minusy gry Subway Surfers

Gra Subway Surfers ma wiele pozytywnych i negatywnych aspektów. Pozytywne strony to fakt, że gra jest niezwykle wciągająca, bardzo łatwa, grafika i dźwięki są na wysokim poziomie i może być bardzo przyjemna. Jest to także świetny sposób na zabicie czasu i pozbycie się nudy. Z drugiej strony, gra może być czasami frustrująca, zwłaszcza gdy próbuje się pobić wysokie wyniki. Kolejnym minusem może być to, że po pewnym czasie się nam znudzi, ponieważ nie jest to gra przygodowa. Ponadto gra wymaga dużej koncentracji i może odwracać uwagę od innych zadań. Takie właśnie są plusy i minusy gry Subway Surfers.

gra subway surfers

Subway Surfers – ocena

Celem gry jest przebiegnięcie jak najdalej, unikając zderzenia z pociągami i innymi obiektami, a także zbieranie monet i innych przedmiotów po drodze. Gra została ogólnie dobrze przyjęta, a jej ocena w serwisie Metacritic dla wersji na system iOS wynosi 76%. Recenzenci chwalili oprawę graficzną, sterowanie i rozgrywkę, ale krytykowali darmowy model i liczbę zwiększających się reklam. Według mnie, gra jest niezwykle wciągająca, a nieudany start powoduje jeszcze większą chęć powtórzenia rozgrywki. Zdarzało mi się zagrać 2 rundy, które kończyły się co najmniej 20 rundami w Subway Surfers. Ocena gry jest wysoka, ponieważ jest to już kultowy tytuł i gra na smartfony.

Moja ocena gry to: 9/10