Jest to świetna gra w bilard, w którą można grać z przyjaciółmi lub przeciwko innym w sieci. Jest niezwykle łatwa do zagrania i ma dobry samouczek, który pomoże nowym graczom nauczyć się zasad. Kontrolowanie kija bilardowego jest bardzo proste i skuteczne, a grafika jest przyjemna. Istnieje wiele możliwości wyboru różnych gier w aplikacji mobilnej. Istnieje również możliwość rozmowy z innymi graczami podczas gry. Jest to niewątpliwie interesujący dodatek do rozgrywki. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna gra bilardowa, która jest przyjemna do gry i jest niezwykle wciągająca, aby utrzymać graczy powracających na więcej. Wśród wielu fanów i krytyków jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych gier tego typu, która została wyprodukowana. Jej dużym plusem jest możliwość rozgrywki za darmo z innymi graczami. Zapewne dzięki temu, dziś najpowszechniejszym wyborem jest właśnie gra 8 Ball Pool. Recenzja tej gry jest bardzo łatwa, ponieważ jest to rozbudowana gra w bilard przeniesiona do przestrzeni Internetu.
Jak się gra w 8 Ball Pool?
8 Ball Pool jest rozgrywany z 16 bilami: biała bila i 15 bil obiektowych składających się z siedmiu pasiastych bil, siedmiu pełnych bil i czarnej 8 bili. Jak się gra w 8 Ball Pool? Teoretycznie tak samo jak podczas fizycznej rozgrywki w klubie bilardowym. Wystarczy rozłożyć wszystkie bile, a następnie pierwsza osoba musi je rozbić. Jeśli któraś z pełnych lub połówek trafi do łuzy (otworu w stole bilardowym) dane bile są przypisane do osoby. Dla przykładu: jeśli trafimy połówkę, od tego momentu skupiamy się na umieszczeniu wszystkim połówek w łuzach. Nasz przeciwnik będzie musiał wbijać wszystkie pełne bile. Oczywiście należy uważać na czarną bilę z numerem 8. Wbicie tej bili do którejkolwiek z łuz powoduje szybkie zakończenie gry i porażkę.
Rozgrywka – 8 Ball Pool
Gra ta jest niezwykle prosta i jeśli nie posiadasz żadnych zdolności do rozgrywki w prawdziwym bilardzie – nic się nie dzieje. Twórcy gry usprawnili cały system sterowania, dzięki czemu bardzo łatwa jest rozgrywka. 8 Ball Pool oferuje widok z góry na stół bilardowy. Jest to ogromne ułatwienie, bo o wiele łatwiej jest obliczyć kąt pod jakim należy ustawić kij. Co więcej, twórcy zastosowali możliwość namierzenia, dzięki temu na stole pojawia się linia pomocnicza, która pokazuje, w którym kierunku poleci biała bila, a także, w którym kierunku odbije się połówka lub pełna. Na plus wpływa również wysoka grafika, różnorodność stołów, ale chyba najważniejsze jest to, że gramy z żywym przeciwnikiem, który tak jak my siedzi przed ekranem urządzenia mobilnego.
Czy 8 Ball Pool to najlepsza gra bilardowa?
Istnieje wiele gier bilardowych, ale 8 Ball Pool jest zdecydowanie jedną z najlepszych. Jest to świetna gra do relaksu po ciężkiej pracy, jeśli zajmujesz się takimi obowiązkami, jak porady patentowe Poznań. Gra jest łatwa do nauczenia się, a jest tam jest mnóstwo opcji dostosowywania rozgrywki. W całej grze można grać 1 vs. 1 przy losowym doborze przeciwnika. Można również włączyć tryb specjalny, który przeniesie nas w tryb turniejowy. Inna opcją do wyboru jest również gra typu 9 Ball. Jeśli znudzi nam się gra w bilard możemy przejść do mini gier, które pozwolą nam na zdobycie większej liczby monet, które są potrzebne do grania. Co więcej, można zagrać również z wybranymi znajomymi, a także spróbować trybu offline, aby podszlifować swoje umiejętności. Jednak, to tryb multiplayer jest niezwykle grywalny i wiele osób poświęca się rozgrywkom przez długi czas.
8 Ball Pool – podsumowanie
8 Ball Pool to gra symulacyjna basenu opracowana i opublikowana przez Miniclip. Gra została wydana na systemy iOS i Android 13 października 2013 roku. Gra jest rozgrywana z kijami bilardowymi i ośmioma kulami; celem jest wbicie wszystkich kul w jak najmniejszej liczbie strzałów. Istnieje wiele trybów gry, w tym mecze jeden na jeden, turnieje i wyzwania. Gra posiada również tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować ze sobą w czasie rzeczywistym. 8 Ball Pool otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków. Gra została pochwalona za rozgrywkę i grafikę, ale została skrytykowana za jej mikrotransakcje.