stickman archer

Stickman Archer Online – recenzja

Spis treści

Jest to kolejna świetna gra, która przeniosła się na urządzenia mobilne. Stickman Archer to niezwykle prosta gra zręcznościowa. Jest to gra typu PvP akcji. Całość jest osadzona w średniowieczu, w którym łucznicy mieli bardzo duży wpływ na przebieg walk. Stickman Archer to gra, w której wcielasz się w rolę łucznika i walczysz z wrogami. Są nimi inni internetowi gracze. Fabuła nie jest skomplikowana, lecz grafika jest na bardzo wysokim poziomie i widać, że wszystko jest zaprojektowane w bardzo spójny sposób. Do gry potrzebne jest połączenie z Internetem, aby użytkownicy mogli połączyć się na wirtualnym polu bitwy. Jaka jest gra Stickman Archer? Recenzja tej gry na telefon poniżej.

gra stickman archer online

Jak grać w Stickman Archer Online?

Gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Jak grać w Stickman Archer Online? Gra toczy się pomiędzy dwoma graczami. Cel gry Stickman Archer to zabicie przeciwnika. Każdy gracz ma własnego łucznika, który jest wyposażony w łuk i tarcze. Gra polega na wymiennej akcji (raz strzela jeden użytkownik, a po nim drugi i tak w kółko). Do wyboru, łucznicy mają proste strzały lub zaawansowane z ciekawymi mocami. Niektóre z nich, to płonące strzały, a inne to takie, które przyniosą zabójcze lasery na miejsce strzały. Tarcza zasłania cały tułów łucznika, więc warto celować w głowę. Nie jest to jednak takie łatwe. Na planszy wieją różne wiatry, które często będą odpowiedzialne za pudło. Co więcej, na środku planszy pojawią się dodatkowe przeszkody, w które można trafić. Każdy łucznik ma punkty życia oraz punkty tarczy. Zadanie polega na uśmierceniu rywala, co jest o wiele łatwiejsze, gdy zniszczymy tarczę.

Stickman Archer Online

Hitowa gra przeniosła się również do świata smartfonów. Gra nadaje się idealnie na dotykowe ekrany, dzięki temu możemy poczuć się jak prawdziwi łucznicy na polu bitwy. Grę Stickman Archer Online można pobrać ze sklepu Google Play. Wygrane z przeciwnikami pozwalają Ci zmieniać wygląd swojego stickmana, a także pozyskiwać o wiele lepsze strzały, które możesz wykorzystywać podczas rozgrywki z przeciwnikiem. Punkty i nagrody można wymieniać również na personalizację łuku, kołczana, tarczy, ale także nakrycia głowy. Co więcej, nasz stickman może otrzymać maskę, zarost, animacje, a nawet czapkę z daszkiem. Wyobraźnia i kreatywność pozwala stworzyć łucznika, który będzie przypominał nas.

Stickman Archer Online – grafika gry

Grafika w Stickman Archer Online jest doskonała. Stickmany wyglądają realistycznie, a tła są dobrze narysowane. Gra jest również bardzo płynna i responsywna. Ogólnie rzecz biorąc, grafika jest najwyższej klasy i sprawia, że gra jest bardzo przyjemna. Opis wszystkich interakcji jest bardzo dobry. Twórcy zadbali o każdy najmniejszy szczegół gry, przez co fryzura, zarost i animacje są na najwyższym poziomie. Odróżnia ją od bardzo prostych gier ze stickmanami, które były ubogie graficzne. Chociaż, wydaje mi się, że jest to i tak określenie nad wyraz. Mapy na których przychodzi się mierzyć w aplikacji mobilnej są niesamowicie dopieszczone. Ma się wrażenie, że przenosimy się w czasie. Jedynym dużym minusem jest, aż za mocno przesadzony tryb modyfikacji postaci. Nie zawsze podoba mi się, gdy pole bitwy, to średniowieczne mokradła, a mój przeciwnik wygląda, jakby zerwał się ze zjazdu motocyklistów z Ameryki.

stickman archer online

Stickman Archer Online – podsumowanie

Stickman Archer Online to zabawna i wymagająca gra online, która sprawdzi Twoje umiejętności łucznicze. W grze musisz strzelać strzałami do innych graczy, używając jedynie ekranu telefonu do celowania i strzelania. Akcja gry toczy się w średniowiecznej rzeczywistości, w której musisz pokonywać kolejnych wrogów. Zwycięstwa dają Ci możliwość zakupu lepszego uzbrojenia dla swojego łucznika. Gra toczy się w szybkim tempie i wymaga zdolności manualnych oraz dobrej celności. Gra jest bardzo dobrze wykonana z bardzo dobrą grafiką, dzięki czemu odróżnia ją to od pozostałych gier tego typu, lecz nadal jest zachowana ta świetna fabuła. A sam tytuł jest świetny i godny polecenia. Kto nie grał jeszcze w Stickman Archer Online – czas to nadrobić!