fame mma gra

FAME MMA gra – recenzja

Spis treści

Zapowiedzi okazały się prawdziwe. Kilka dni temu zadebiutowała najnowsza gra FAME MMA. Coś, na co czekały tysiące fanów freakowych walk w formule MMA. Pomimo tego, że gra miała być w o wiele wyższej jakości, odbiór większości użytkowników jest pozytywny, a sama gra znajduje się na samej górze najczęściej pobieranych gier w sklepie Google Play. Gra jest również dostępna w App Store. Głównym celem gry jest pobicie włodarzy federacji. Wcielamy się w rolę zawodnika i mamy do wyboru prawy lub lewy prosty. Jest to świetna gra na zabicie chwilowej nudy i chyba takie zadanie ma FAME MMA gra. Recenzja o najnowszym produkcie jednej z największych federacji freak fights na świecie czas zacząć.

fame mma gra recenzja

O co chodzi w grze FAME MMA?

O co chodzi w grze FAME MMA? Zasady są proste. Na ekranie wyświetla się jeden z włodarzy. Po prawej i lewej stronie wyświetlają się rękawice do MMA z logiem FAME. Wyświetlają się one losowo po prawej i lewej stronie. Odpowiednie kliknięcie danej części ekranu powoduje wyprowadzenie ciosu w kierunku twarzy jednego z właścicieli. U dołu ekranu znajdują się dwa paski. Pierwszy z nich z siłami przeciwnika, a drugi z czasem, który działa na naszą niekorzyść, gdy uderzamy zbyt wolno. Gdy pomylimy lewy z prawym przegrywamy. Jak widać zasady są bardzo proste.

Czy FAME MMA gra może stać się hitem?

Jest to ciekawe pytanie, bo gra nie jest niczym imponującym. Ale za drobną opłatą, FAME MMA gra może stać się hitem. Wykupując FAME PASS otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w losowaniu rund specjalnych. Ale to nie wszystko, do wygrania jest o wiele więcej. Można otrzymać podwójne zaproszenie VIP na najbliższą galę FAME 14, a także podwójne i pojedyncze wejściówki. Innymi nagrodami w aplikacje mobilnej są licencja PPV Premium, a nawet otrzymanie tokenów FAME. Jak widać, za kilkanaście złotych jest się o co bić. Wygrywają najlepsi zawodnicy każdego dnia! Jeśli Twój telefon jest uszkodzony to koniecznie odwiedź serwis apple warszawa! Nie pozwól na przegraną walkę z winy Twojego telefonu!

Plusy i minusy gry FAME MMA

Plusy i minusy gry FAME MMA to sprawa, o której każdy chce się dowiedzieć przed pobraniem aplikacji. Gra jest niezwykle prosta. Niewątpliwym plusem jest brak reklam w aplikacji. Szybkość rozgrywki jest również na duży plus, po przegranej grze, do rozgrywki można powrócić w przeciągu sekundy. Grafika i dźwięki są też na wysokim poziomie. Minusem gry jest niewątpliwie kolor rękawic w podstawowej wersji gry. Bardzo mocno mylą się one z rękawicami przeciwnika, z którym walczymy. Właśnie przez ten element bardzo często przegrywa się dobrze zapowiadającą się rozgrywkę.

fame mma gra ocena

FAME MMA gra – ocena

Gra jest dostępna w Google Play i App Store, więc można ją pobrać w bardzo prosty sposób. Jest to gra zręcznościowa na telefony. Pomimo tego, że zapowiedzi FAME Game wyglądały nieco inaczej, gracz otrzymuje bardzo szybką i łatwą grę na zabicie czasu. W 2022 roku, federacja FAME MMA znów zapowiedziała kilka wielkich gal, więc możliwość wygrania biletów na nich jest również bardzo fajnym gestem twórców aplikacji! Prostota gry jest czymś kluczowym w FAME MMA GRA. Ocena jest wysoka, pomimo tego, że jest to bardzo łatwa gra!

Moja ocena gry to: 8/10