Bottle Flip 3D

Recenzja Bottle Flip 3D

Spis treści

Klasyczna gra, która ma po prostu zabijać czas. Gra polega na skakaniu po elementach za pomocą butelki wody. Tak to cała fabuła gry. Jednak, jest ona na tyle łatwa i przyjemna, że można zasiedzieć się przy niej i zapomnieć wysiąść z tramwaju na naszym przystanku. Mechanika gry jest ogromnie łatwa i przypomina w sumie trochę grę, która wyświetla nam się w przeglądarce Google Chrome, gdy stracimy połączenie z internetem. Nie jest to gra najwyższych lotów, chociaż, gdy na Instagramie i TikToku rzucanie butelką wody, to istne szaleństwo, to czemu Bottle Flip 3D nie ma być jedną z topowych gier ostatnich miesięcy. I tak zgadza się, aplikacja jest do pobrania na Androida w Sklepie Google Play. Recenzja Bottle Flip 3D nie będzie zbyt skomplikowana, ponieważ sama gra, też nie należy do takich.

Bottle Flip 3D

Jak grać w Bottle Flip 3D?

Pytanie łatwiejsze, niż przechodzenie pierwszych poziomów w tej grze. Jak grać w Bottle Flip 3D? Gra polega na przeskakiwaniu z różnych elementów przez butelkę. Butelka podskakuje poprzez dotknięcie ekranu w dowolnym miejscu. Podczas jednego skoku, można wykonać jeszcze jeden w dowolnym momencie lotu. Plansze do gry są dwie. Pierwsza to wnętrze domu, a druga plansza (która odblokowana zostaje po przejściu 15 poziomów) to las/ogród przy domku. Pośród elementów, po których możemy skakać są takie przedmioty jak szafa, regał, lodówka, toster, półka czy nawet telewizor. W ogrodzie znajdują się konary drzew czy ławki. Ostatnim elementem jest półka w kolorze czarno białej szachownicy niczym flaga na mecie podczas wyścigów Formuły 1.

Bottle Flip 3D – rozbudowany dinozaur z Google Chrome

Miałem tylko jedno skojarzenie, gdy zacząłem grać w Bottle Flip 3D. Rozbudowany dinozaur z Google Chrome. Może trochę bardziej rozbudowany, bo w końcu, butelką możemy wykonać 2 skoki, a dinozaurem tylko raz. Gra zręcznościowa jest trochę bardziej interesująca. Niektóre elementy poruszają się i utrudniają skakanie po mapie. Dla przykładu, krzesło przewraca się, regał z książkami opada na jedną stronę, a toster automatycznie wyrzuca butelkę do góry. Gra jest na tyle ciekawa, że można w nią grać i grać. Poziomy są coraz trudniejsze, ale nie na tyle, że będziesz nad nimi siedział przez kilkanaście minut. Dwie wersje to bardzo fajne rozwiązanie. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale do takiej gry to chyba wystarcza

Bottle Flip 3D – ocena

Na początku myślałem, że ta gra będzie bardzo nudna i będę wolał rozłączyć się z siecią wifi i powrócić do mojego ulubionego dinozaura. Niestety, moja przyjaźń z dinozaurem została zachwiana na rzecz butelki wody. Ta aplikacja jest bardziej rozbudowana, oczywiście bez szału. I pomimo braku przyspieszenia, zdaje się być bardziej interesująca. Choć, po kilkunastu minutach, wydaję mi się, że presja czasu dodałaby także trochę adrenaliny podczas rozgrywki. Wydaje mi się, że jest to jedna z ciekawszych gier tego typu i mogę z czystym sumieniem polecić Bottle Flip 3D. Ocena jest może za wysoka dla niektórych, ale jeśli chodzi o grę typu „zabijacz czasu”, to jest to dla mnie TOP.

Moja ocena gry to: 8/10