coin master recenzja

Coin Master – recenzja gry mobilnej

Spis treści

Coin Master to gra mobilna opracowana i opublikowana przez Moon Active. Została wydana na systemy iOS i Android w 2016 roku. Gra oparta jest na modelu freemium i wykorzystuje wirtualną walutę zwaną „Monetami” do zakupu przedmiotów w grze. Monety można zdobywać podczas gry lub kupować za prawdziwe pieniądze. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników, choć ma również różne opinie. Darmowa wersja gry jest w łatwy sposób do pobrania w Google Play. Grafika jest bardzo estetyczna, a same zasady gry są banalne w Coin Master. Recenzja gry mobilnej czas zacząć!

coin master gra

Coin Master – zasady gry

Coin Master to gra, w której gracze zbierają monety, aby ulepszyć swoją wioskę. Gra składa się z kilku poziomów. Każdy polega na tym samym. Gracze muszą przejść wszystkie poziomy, aby wygrać grę. Pierwszy poziom jest poziomem samouczka. Na tym poziomie gracze uczą się, jak grać w grę. Najważniejszym elementem gry jest automat gry, który jest jednym z ekranów w grze. Drugim ekranem gry jest mapa wioski w Coin Master. Zasady gry są niezwykle łatwe. Możesz kręcić automatem lub udoskonalać swoją wioskę. Spiny dają możliwość zbierania młotów, tarczy, a także pieniędzy. Pozwala atakować inne wioski oraz je okradać. Wszystkie interakcje spoza swojej wioski wykonuje się właśnie przez spiny, których mamy ograniczoną ilość. Możemy je jednak pozyskiwać na różne sposoby: losując w automacie, kupno przez prawdziwe pieniądze, zaproszenie znajomych, czy przejście do następnego poziomu.

Co zrobić, gdy skończą nam się spiny?

Gra jest spin-offem popularnej gry na Facebooku, Farmville. W grze Coin Master gracze mają za zadanie zbudować swoją własną wioskę i atakować inne wioski, aby zdobywać monety. Gra zawiera również system handlu kartami, w którym gracze mogą wymieniać karty między sobą, aby skompletować zestawy. Co zrobić, gdy skończą nam się spiny? W tym momencie możemy poczekać pewien czas, po którym otrzymamy dodatkowe ruchy lub kupić dodatkowe spiny w Google Play, korzystając z wirtualnego portfela. Jeśli nie uda nam się tego zrobić, musimy odczekać swoje i poczekać, aż dostaniemy darmowe spiny. Jest to najbardziej denerwujący moment w grze.

Coin Master – ocena

coin master

Coin Master otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Niektórzy chwalili grę za jej prostą i wciągającą rozgrywkę, inni zaś krytykowali ją za częste stosowanie mikrotransakcji. Mi osobiście ta gra znudziła się w momencie, gdy nie skończyły mi się spiny. Dopóki pasek niebieskiej liczby spinów jest naładowany, a w portfelu znajduje się dużo pieniędzy do remontowania swojej wioski, gra jest niezwykle wciągająca. Grafika jest bardzo dobrze przygotowana, elementy muzyczne też idealnie dostosowują się do klimatu gry. Wydaję mi się, że pomimo dużej popularności Coin Master, można znaleźć o wiele bardziej rozbudowane i ciekawsze gry mobilne. Interakcje są powtarzalne i brakuje dodatkowych opcji, jak, chociażby w Homescapes. A co wy sądzicie o Coin Master? Ocena jest bardzo przeciętna, bo nie porwała mnie ta gra.

Moja ocena gry to: 5/10