Gry PC i na konsole - promocje

Gry PC i na konsole – promocje

Spis treści

Zapaleni gracze komputerowi często grają w wiele różnych tytułów przeznaczonych na komputer. Jak dobrze wiemy ceny gier komputerowych często są bardzo wysokie, dlatego warto czekać na promocje gier. Takie sezonowe wyprzedaże często pojawiają się na różnych platformach typu steam, epic games czy xbox game pass. W przypadku platformy steam co roku możemy spodziewać się zimowej wyprzedaży gier, która ma miejsce na przełomie grudnia i stycznia. Można znaleźć w niej naprawdę dobre oferty na gry, które w normalnych warunkach są znacznie droższe. Przykładowo dla fanów gier z serii The Sims, steam posiada ich najnowsze wydanie, czyli czwartą część za około 17 złotych. Dla zwolenników gier typu survival, steam przygotował świetną wyprzedaż na The Forest. Las jest miejscem w którym musimy nauczyć się przetrwania w dziczy. Cała okolica zamieszkana jest przez mutantów-kanibali. Czyhające niebezpieczeństwo nadaje grze niesamowitego klimatu, a straszne postacie dostarczają dreszczyku emocji. W ofercie steam można było znaleźć wiele innych ciekawych tytułów, które zainteresują wielu fanów gier komputerowych.

Z jakich promocji na gry i treści mogę skorzystać w subskrypcji Live Gold?

Decydując się na zakup subskrypcji Xbox Live Gold otrzymamy dostęp do rozgrywki wieloosobowej w sieci. Oprócz tego Live Gold ma do zaoferowania ponad 100 gier oraz członkostwo EA Play, które również daje dostęp do wielu interesujących tytułów. Cena tej subskrypcji wynosi 29 zł miesięcznie. W każdym miesiącu Xbox udostępnia 2 darmowe gry, w które można grać dopóki posiada się subskrypcję. Dodatkowo dla osób, które zdecydowały się na wykupienie Live Gold przygotowano wiele ciekawych promocji i zniżek na wybrane tytuły w sklepie MicrosoftStore. W ostatnim czasie niezwykle popularny stał się golf, czyli gra PGA 2K21. Za sprawą znanego streamera Parisa Platynowa, który nagrał wiele odcinków z rozgrywki. Dzięki subskrypcji gracze mają możliwość zmierzyć się z innymi przeciwnikami z całego świata.

Dla zwolenników strzelanek, Xbox oferuje Gears 5. Jest to gra osadzona w świecie science fiction. Cała akcja odbywa się w kosmosie i odległych planetach. Dla fanów tej serii gier jest to na pewno interesująca pozycja.

Promocje – gry pudełkowe i zestawy kolekcjonerskie

Na świecie istnieją miliony graczy, którzy spędzają przy swoich ulubionych tytułach wiele godzin. Można jednak podzielić ich na dwie grupy. Pierwsza grupa to zwolennicy gier pudełkowych, a druga to osoby, które preferują gry cyfrowe. Gry pudełkowe oznaczają po prostu pudełko z grą, które często dodatkowo wyposażone jest w mapę gry lub dotyczące jej wskazówki. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się gry w formie kodu, który wpisujemy i dostajemy dostęp do pełnej wersji gry. Jednak wciąż możemy spotkać wielu graczy, którzy preferują fizyczny nośnik i zamawiają tylko wersje pudełkowe. Na promocje na gry pudełkowe najłatwiej trafić w sklepach stacjonarnych oraz outletach z grami. W internecie najłatwiej będzie je znaleźć na znanych sklepach internetowych, które posiadają bogatą ofertę niesprzedanych wcześniej tytułów. Dla graczy, którzy są tak zafascynowani grą, że decydują się na zakup zestawu kolekcjonerskiego nie jest łatwo znaleźć promocje. Jednak takie również się pojawiają. Przykładowo obecnie można dostać edycje kolekcjonerską Asterix & Obelix Slap them All! na konsole ps4 za ok 260 złotych. Dla prawdziwych łowców okazji to nie lada gratka. Promocję można znaleźć w hiszpańskim oddziale sklepu Amazon. Bez obaw, jest to ogromny sklep, który dostarcza swoje przesyłki zgodnie z opisem.

Promocje na gry na platformy Xbox i PlayStation

Dla fanów gier na konsole również znajdą się interesujące okazje. Gracze, którzy wolą trzymać w ręku pada, niż myszki i klawiaturę najbardziej korzystne okazje znajdą w subskrypcjach. Mowa tu o zakupie abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Oprócz comiesięcznych darmowych gier można znaleźć tam również promocje i zniżki na starsze tytuły. Jeżeli ktoś jest zdecydowany, że będzie przez dłuższy czas co miesiąc odnawiał swoją subskrypcję to powinno go zainteresować roczny abonament, który jest znacznie tańszy, niż comiesięczna płatność. Jest to zdecydowanie najbardziej korzystna opcja dla graczy