No to polej - recenzja gry

No to polej – recenzja gry

Spis treści

No to polej jest zabawną i wymagającą grą imprezowa z unikalnym twistem od firmy grammi. Celem gry jest wykonanie zadań, które losowane są na specjalnie przygotowanym kole. Gra jest łatwa i zapewni rozrywkę podczas imprezy na wiele godzin. Polega na tym, że kręcimy ruletką i wykonujemy przypisane do odpowiedniego koloru zadanie z odpowiednim poziomem trudności. Ta zwariowana gra alkoholowa z pewnością dostarczy ciekawych wspomnień i zapadnie w pamięci graczy na długie lata. Na kartach znajdziemy różne i często nieoczywiste zadania, które często odnoszą się do spożycia przez nas alkoholu. Na ruletce oprócz 4 kolorów możemy znaleźć również pole z napisem „polej wszystkim”. Kiedy znajdziemy się na tym polu musimy uzupełnić wszystkie kieliszki graczy, którzy uczestniczą w grze. Należy uważać i wykonywać zadania w taki sposób, aby za szybko nie skończyć imprezy. Gra jest stosunkowo tania, przez co każdy może sobie pozwolić na taką rozrywkę.

Liczba graczy: dowolna ilość graczy

4 poziomy trudności

64 karty do gry

Wiek: 18+

Wykonaj ciekawe zadania – No to polej

Wykonywanie ciekawych zadań może być świetnym sposobem na utrzymanie aktywnego zaangażowania w grę. Może to być również świetny sposób, aby rzucić wyzwanie sobie i nauczyć się nowych umiejętności. Interesujące zadania mogą obejmować zarówno proste czynności, takie jak zrobienie mostka, wykonanie pompek, powiedzenie swojego imienia od tyłu, siłowanie się na rękę z inną osobą, czy nawet wymyślenie ksyw wszystkim osobom grającym w grę. Niezależnie od rodzaju zadania, często są one bardzo interesujące i zapewnia wszystkim graczom dużą dawkę śmiechu i emocji.

Poziomy trudności gry – No to polej

Poziomy trudności gry odnoszą się do zakresu wyzwań, które może zaoferować. Poziomy te są ważną częścią projektu gry, ponieważ zapewniają graczom dużą dawkę wyzwań o zróżnicowanej trudności. Jedne z nich nawet pomagają w rozgrywce i dzięki nim możemy zapobiec wykonaniu danego zadania. Ogólnie rzecz biorąc, poziomy w grze no to polej, sprawiają, że cała rozgrywka jest znacznie ciekawsza, a za sprawą kręcenia ruletką, nigdy nie wiemy, co nas czeka. Poziomy trudności wpływają również na sposób działania różnych aspektów gry, takich jak poziom upojenia naszych przeciwników, a jak dobrze wiemy im bardziej jesteśmy pijani, tym trudniej jest nam wykonywać niektóre zadania, takie jak na przykład powiedzenie skomplikowanego łamańca językowego lub zrobienie jaskółki. Każdy z graczy może wylosować inny poziom trudności co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę. Jest to jedna z ciekawszych gier, jeśli chodzi o planszówki imprezowe. Wykonywanie śmiesznych zadań wnosi do gry dużą dawkę humoru, a zawodnicy z pewnością nie będą się nudzić.

No to polej – ocena

Do tej pory spotkaliśmy mało gier, które zapewniają śmieszną zabawę podczas imprez. Gra sama w sobie nie jest skomplikowana i może zapewnić nam dużą dawkę humoru i emocji. Jedynym minusem gry jest słabe wykonanie ruletki, która często wypada podczas kręcenia. Gra jest idealna dla osób, które lubią dobrą zabawę i nie boją się wykonywać skomplikowanych wyzwań, które w tej grze są naprawdę interesujące. Jesteśmy bardzo zaskoczeni, że gra nie doczekała się kolejnych części, ponieważ ma duży potencjał i zapewnia graczom dużo śmiechu. Zadania często dobrane są w taki sposób, że nawet osoby niepijące doskonale odnajdą się w grze i spokojnie mogą przystąpić do rozgrywki bez konieczności spożywania alkoholu. Wiele kart odnosi się do wykonywania zadań, gdzie musimy zdobyć się na odwagę i przejść naszą barierę wstydu. Jednak po kilku kieliszkach, nawet największy wstydniś zdobędzie się na odwagę i wykonanie większości wyzwań, które przygotowane zostały przez twórców gry. Gra może skończyć się, w momencie kiedy zabraknie nam kart do gry. Spokojnie na całą rozgrywkę wraz z wykonywaniem zadań możemy poświęcić około półtorej godziny. Nam osobiście gra bardzo się podobała i uważamy, że jest idealnym rozwiązaniem na imprezę, o ile większość graczy pije na niej alkohol.

Moja ocena gry to: 9/10